نشریه عصر برق - انجمن مهندسین برق و الکترونیک ایران - شاخه خراسان- راهنمای نگارش مقاله
راهنمای نگارش

حذف تصاویر و رنگ‌ها  | تاریخ ارسال: 1397/1/20 | 
نویسنده محترم مقاله، باید ابتدا در سایت نشریه ثبت نام کرده و پس از ارسال مقاله خود، پیگیر روند داوری آن به شرح زیر باشد.
ابتدا مقالات در هیئت داوری مطرح و درصورت برخورداری از شرایط لازم طی ۱۰ روز تعیین داور شده و پس از تکمیل فرم تعارض منافع توسط نویسنده، برای داوران اصلی ارسال خواهد شد. پس از آن با دریافت نظر داوران و انجام اصلاحات احتمالی توسط نویسنده، مستندات مربوطه مجددا در هیئت داوری بررسی و در صورت پذیرش، پس از کنترل در سایت همانند جو و اخذ فرم تعهد از نویسندگان و هزینه اعلام شده در نوبت چاپ قرار خواهد گرفت.
مدت زمان انجام داوری بین بازه ۲ تا ۶ ماه خواهد بود.
مقاله ارسالی باید در فرمت نشریه عصر برق نگارش شود. ساختار مقاله باید شامل عنوان، چکیده فارسی، متن اصلی، نتایج و جمع‌بندی، مراجع باشد و در صورت پذیرش شکل‌ها و جدول‌‌ها (بصورت فایل جداگانه با حداقل رزولوشن ۳۰۰ برای چاپ) ارسال شود. هم چنین مقاله نهایی باید دارای چکیده انگلیسی، کلمات کلیدی انگلیسی، نام نویسندگان و وابستگی سازمانی به زبان انگلیسی  باشد، ضمن اینکه خواهشمند است از ارسال معادلات به صورت تصویر جدا خودداری شود. بدیهی است مقالات خارج از فرمت اعلام شده، برای داوری ارسال نخواهد شد.
هزینه چاپ هر مقاله در صورت پذیرش جهت چاپ ۵,۰۰۰,۰۰۰ ریال می باشد که باید  به شماره کارت ۳۶۲۷-۱۲۴۵-۷۲۱۱-۵۰۴۱ و یا شماره حساب ۱۰.۹۳۰۳۱۵۲.۱ بانک رسالت به نام جعفرعبادی- محمود جلائیان زعفرانی، واریز و تصویر وجه واریزی از طریق ایمیل asrebarqgmail.com به دفتر نشریه ارسال گردد.

فرمت مخصوص نشریه به صورت یک فایل WORD و یک فایل PDF در زیر قرار گرفته است.
./files/site1/files/f/Template..docx

./files/site1/files/f/Template(۱).pdf
بنا بر دستور العمل جدید وزارت علوم، در صورت پذیرش اولیه مقاله و قبل ار انجام داوری باید فرم پیوست توسط نویسنده مسئول تکمیل و به دفتر نشریه ارسال گردد. فرم تعارض منافع
نویستدگان محترم در کلیه مراحل فوق می توانند با شماره تلفن ۰۹۱۵۳۲۴۸۲۷۷ از طریق واتساپ وضعیت مقاله خود را پیگیری نمایند
نشانی مطلب در وبگاه نشریه عصر برق - انجمن مهندسین برق و الکترونیک ایران - شاخه خراسان:
http://kiaeee.ir/find.php?item=1.48.16.fa
برگشت به اصل مطلب